RU

Арабська молодь вважає Трампа антиісламським політиком

03.05.2017, 14:57
Арабська молодь вважає Трампа антиісламським політиком - Фото
Дональд Трамп (фото - ЕРА)
Більшість молодих арабів вважають обрання Дональда Трампа президентом США найзначнішим фактором, який буде впливати на їх регіон в найближчі п'ять років. Про це свідчать результати соціологічного дослідження компанії ASDA'A Burson-Marsteller зі штаб-квартирою в Дубаї, пише агентство Reuters.

Також більшість з опитаних у віці від 18 до 24 років висловили стурбованість "антимусульманскою" політикою Трампа - таких 70% серед опитаних.

У березні президент США підписав указ, відповідно до якого громадяни шести ісламських країн не можуть в'їжджати на американську територію. Дію указу було заблоковано судом. 50% респондентів переконані, що такі дії американського президента призведуть лише до посилення потоку нових рекрутів в екстремістські угруповання.

64% респондентів пов'язують президентство Трампа з "стурбованістю, гнівом і страхом". 83% опитаних не схвалюють його діяльність, що вище за аналогічний показник у попередників -  Барака Обами (52%) і Джорджа Буша-молодшого (77%).

Наступним за Трампом фактором, який непокоїть молодих мусульман в арабських країнах, є ціни на нафту. Третє місце в списку "переживань" арабської молоді займає діяльність терористичної мережі Ісламська держава (в минулому році цей фактор був на першому місці).

Було опитано 3500 осіб в країнах від Марокко і Єгипту до Йорданії та Саудівської Аравії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини