Ангела Меркель в молодості: алкоголь і антирадянські пісні, - ЗМІ

17.05.2013, 14:25
Ангела Меркель в молодості: алкоголь і антирадянські пісні, - ЗМІ - Фото
Ангела Меркель (фото - ЕРА)

Німецький журнал Der Spiegel вирішив зібрати воєдино деякі раніше вже відомі подробиці про юність фрау канцлер Ангели Меркель

Наприклад, майбутній керівник німецької держави так сильно напилася на випускному, що під ранок навіть вивалилася з човна, в якомусиділа. "Тоді я випила дуже багато вишневого віскі, і мене вибило", - зізналася Ангела Меркель у 1994 році в інтерв'ю, яке у неї брав соліст групи Die Toten Hosen Кампіно.

У тому ж інтерв'ю Меркель розповіла, що "знає різницю між гашишем і героїном", хоча наркотичні речовини ніколи не пробувала. Взагалі ж, за її зізнанням, Меркель не особливо любила вечірки. "Я була дівчиною, яка постійно їла арахіс і не танцювала, - розповіла канцлер. - Єдиною групою, на концерти якої я колись ходила, була Puhdys".

При цьому юна Меркель була вкрай діловитою дівчиною - як вважає автор, її діловитість "деколи межувала із злочинною енергією". "Ми збирали чорниці і здавали їх в кооператив по чотири марки за кілограм, - розповіла канцлер виданню Bild am Sonntag ще в 2009 році. - Один здавав, а інший вдавався через годину в магазин і купував ту ж чорницю вже за дві марки за кілограм" . А от на свої перші західнонімецькі гроші Меркель купила шаурму.

Ще одна цікава деталь з минулого федерального канцлера стосується її батьків. Дочка врівноваженого священика була в суперечках з ними справжнім холериком, зізналася вона в книзі-інтерв'ю Хуго Мюллера-Фогга "Мій шлях": наприклад, вона впадала в лють, коли мати посилала її за петрушкою у город. Та й у школі, продовжує автор, майбутній політик була не завжди такою вже старанною ученицею. Одного разу вона схопила одиницю навіть зі своєї улюбленої фізики. А ось сигарети, з якими Меркель познайомилася в 14 років, дівчині не сподобалися.

До речі, під час поїздки до Польщі в 1989 році Ангела Меркель якось співала біля вогнища з друзями і своїм майбутнім чоловіком Йоахімом антирадянські пісні Булата Окуджави та Володимира Висоцького. А якщо вірити спогадам одного з жителів німецького Уккермарк, юна Меркель була не проти скупатися в озеро голяка, - повідомляє видання.

За матеріалами InoPressa.

Досьє на Ангелу Меркель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами