RU

Ангела Меркель в молодості: алкоголь і антирадянські пісні, - ЗМІ

17.05.2013, 14:25
Ангела Меркель в молодості: алкоголь і антирадянські пісні, - ЗМІ - Фото
Ангела Меркель (фото - ЕРА)
Наприклад, майбутній керівник німецької держави так сильно напилася на випускному, що під ранок навіть вивалилася з човна, в якомусиділа. "Тоді я випила дуже багато вишневого віскі, і мене вибило", - зізналася Ангела Меркель у 1994 році в інтерв'ю, яке у неї брав соліст групи Die Toten Hosen Кампіно.

У тому ж інтерв'ю Меркель розповіла, що "знає різницю між гашишем і героїном", хоча наркотичні речовини ніколи не пробувала. Взагалі ж, за її зізнанням, Меркель не особливо любила вечірки. "Я була дівчиною, яка постійно їла арахіс і не танцювала, - розповіла канцлер. - Єдиною групою, на концерти якої я колись ходила, була Puhdys".

При цьому юна Меркель була вкрай діловитою дівчиною - як вважає автор, її діловитість "деколи межувала із злочинною енергією". "Ми збирали чорниці і здавали їх в кооператив по чотири марки за кілограм, - розповіла канцлер виданню Bild am Sonntag ще в 2009 році. - Один здавав, а інший вдавався через годину в магазин і купував ту ж чорницю вже за дві марки за кілограм" . А от на свої перші західнонімецькі гроші Меркель купила шаурму.

Ще одна цікава деталь з минулого федерального канцлера стосується її батьків. Дочка врівноваженого священика була в суперечках з ними справжнім холериком, зізналася вона в книзі-інтерв'ю Хуго Мюллера-Фогга "Мій шлях": наприклад, вона впадала в лють, коли мати посилала її за петрушкою у город. Та й у школі, продовжує автор, майбутній політик була не завжди такою вже старанною ученицею. Одного разу вона схопила одиницю навіть зі своєї улюбленої фізики. А ось сигарети, з якими Меркель познайомилася в 14 років, дівчині не сподобалися.

До речі, під час поїздки до Польщі в 1989 році Ангела Меркель якось співала біля вогнища з друзями і своїм майбутнім чоловіком Йоахімом антирадянські пісні Булата Окуджави та Володимира Висоцького. А якщо вірити спогадам одного з жителів німецького Уккермарк, юна Меркель була не проти скупатися в озеро голяка, - повідомляє видання.

За матеріалами InoPressa.

Досьє на Ангелу Меркель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини