RU

Аналітики Oxford Economics: Трамп може програти вибори через коронавірус

21.05.2020, 17:29
Аналітики Oxford Economics: Трамп може програти вибори через коронавірус - Фото
Дональд Трамп (Фото: Alex Edelman/EPA)

Економіка, котра була найсерйознішим політичним активом президента США  Дональда Трампа, тепер, у зв'язку з наслідками пандемії коронавірусу, перетворилася в його найбільшу слабкість. Про це повідомляє  CNN із посиланням на звіт аналітиків Oxford Economics.

Відповідно до моделі національних виборів, що використовується в США із 1948 року і тільки двічі передбачила невірний результат, Трамп зазнає поразки в листопаді цього року.

Відзначається, що ця модель для прогнозування результатів виборів використовує безробіття, дохід та інфляцію, і прогнозує, що Трамп отримає лише 35% голосів виборців. Передкризовий прогноз за цією ж моделлю давав Трампу близько 55% голосів.

Друга модель прогнозування розглядає ситуацію в кожному штаті. На її підставі експерти вважають, що сім штатів, котрі традиційно "коливаються" між підтримкою Республіканської і Демократичної партій, перейдуть на сторону демократів. Це Айова, Вісконсин, Мічиган, Пенсільванія, Огайо, Міссурі і Північна Кароліна, які, на думку аналітиків, особливо сильно постраждають від викликаних пандемією економічного спаду і безробіття.

Инфографика Oxford Economics
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини