RU

Алжирська опозиція вимагала відставки Президента

26.04.2011, 10:40
Алжирська опозиція вимагала відставки Президента - Фото
ba535b30931438a8ab516b8435f0a359.jpg

Алжирська опозиція вимагала відставки Президента
Алжирська опозиція вимагала відставки Президента Абдельазіза Бутефліки, що перебуває при владі з 1999 року, і створення перехідної адміністрації.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, голова Алжирської ліги з захисту прав людини і один із фундаторів цього року опозиційного "Національного об'єднання, що з'явився на початку за зміни і демократію" Алі Яхья Абд ан-Нур висловився за відхід президента зі свого посту, як необхідну умову для реалізації у країні справжніх і корінних змін.

Авторитетний 90-річний адвокат, прозваний співвітчизниками дуайеном правозахисного руху, звернув увагу громадськості на те, що "під час телезвернення до нації від 15 квітня А.Бутефліка виглядав фізично ослабленим, і виснаженим хворобою людиною, що постаріла, яка говорила місцями ледве чутним голосом". "Перед алжирцями з'явилася хвороблива людина, нездібна виконувати свої обов'язки", - наголосив А.Яхья Абд ан-Нур. Перед цим у місцевій пресі з'явилася серія публікацій, автори яких висловили сумніви у здатності президента втілити у життя оприлюднені ним плани демократизації політичного життя у країні.

У зв'язку з цим ряд опозиційних партій виступили з пропозицією заснувати "Національну раду з переходу до демократії" строком на 12 місяців. Згідно із задумом авторів цієї ініціативи, Рада призначить тимчасовий уряд і підготує зміни до Конституції, які будуть потім винесені на загальнонаціональний референдум.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини