RU

Алієв назвав головним ворогом Азербайджану вірменське лобі

17.04.2012, 10:50
Алієв назвав головним ворогом Азербайджану вірменське лобі - Фото
Ільхам Алієв (Фото: ЕРА)
Азербайджан повинен продовжувати успішно протистояти інформаційній війні, що проводиться проти нього вірменським лобі. Про це заявив голова Азербайджанської держави Ільхам Алієв на розширеному засіданні Кабінету міністрів, присвяченого підсумкам соціально-економічного розвитку Азербайджану в першому кварталі 2012 року.

"Для нас ворогом номер один є вірменське лобі. І ми повинні бути готові до цієї боротьби", - сказав Алієв, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.

Разом з тим, відзначив президент, за останні роки Азербайджан зміг змінити ситуацію на свою користь. "Розширюються азербайджанські діаспорського організації, посилюються посольства Азербайджану за кордоном, наша громадськість, наші можливості щодо виходу на зарубіжну друк", - сказав він.

Поряд із цим, відзначив Алієв, слід врахувати реалії, зокрема, сильне вірменське лобі за кордоном. "Першоджерелом негативної інформації про нас готують вірменське лобі і живлять їх брудними грошима політичні діячі низки держав", - заявив глава держави.

"Коло їхнього впливу досить широке, вони представлені в провідних друкованих органах ряду держав. А іноді вони представляються під іншими прізвищами, приховуючи своє походження. Людина не повинна приховувати свою національну приналежність, а повиннна пишатися нею", - підкреслив президент.

Алієв відзначив, що Азербайджан є однією з тих країн, де є вільний доступ до Інтернету. "Нехай про це не забувають ті, які критикують нас", - заявив голова держави.

За його словами, користувачами Інтернету в Азербайджані є понад 50% населення. "І в цьому зв'язку актуалізується питання інформаційної безпеки, тому що в глобальному інформаційному просторі поряд з інформаціями також достатньою мірою багато провокацій. Ці провокації в ряді випадків мають відкритий, а в деяких - прихований характер. Проти нас проводиться інформаційна війна", - підкреслив президент.

Алієв також висловив жаль посиленням в ряді держав ісламофобії, назвавши цю ситуацію "дуже негативною реальністю". Він зазначив, що зі збільшенням ісламофобії підвищується негативне ставлення до ісламських держав.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини