Алієв назвав головним ворогом Азербайджану вірменське лобі

17.04.2012, 10:50
Алієв назвав головним ворогом Азербайджану вірменське лобі - Фото
Ільхам Алієв (Фото: ЕРА)

Президент Азербайджану заявив про інформаційну війну, що проводиться вірменським лобі за кордоном

Азербайджан повинен продовжувати успішно протистояти інформаційній війні, що проводиться проти нього вірменським лобі. Про це заявив голова Азербайджанської держави Ільхам Алієв на розширеному засіданні Кабінету міністрів, присвяченого підсумкам соціально-економічного розвитку Азербайджану в першому кварталі 2012 року.

"Для нас ворогом номер один є вірменське лобі. І ми повинні бути готові до цієї боротьби", - сказав Алієв, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.

Разом з тим, відзначив президент, за останні роки Азербайджан зміг змінити ситуацію на свою користь. "Розширюються азербайджанські діаспорського організації, посилюються посольства Азербайджану за кордоном, наша громадськість, наші можливості щодо виходу на зарубіжну друк", - сказав він.

Поряд із цим, відзначив Алієв, слід врахувати реалії, зокрема, сильне вірменське лобі за кордоном. "Першоджерелом негативної інформації про нас готують вірменське лобі і живлять їх брудними грошима політичні діячі низки держав", - заявив глава держави.

"Коло їхнього впливу досить широке, вони представлені в провідних друкованих органах ряду держав. А іноді вони представляються під іншими прізвищами, приховуючи своє походження. Людина не повинна приховувати свою національну приналежність, а повиннна пишатися нею", - підкреслив президент.

Алієв відзначив, що Азербайджан є однією з тих країн, де є вільний доступ до Інтернету. "Нехай про це не забувають ті, які критикують нас", - заявив голова держави.

За його словами, користувачами Інтернету в Азербайджані є понад 50% населення. "І в цьому зв'язку актуалізується питання інформаційної безпеки, тому що в глобальному інформаційному просторі поряд з інформаціями також достатньою мірою багато провокацій. Ці провокації в ряді випадків мають відкритий, а в деяких - прихований характер. Проти нас проводиться інформаційна війна", - підкреслив президент.

Алієв також висловив жаль посиленням в ряді держав ісламофобії, назвавши цю ситуацію "дуже негативною реальністю". Він зазначив, що зі збільшенням ісламофобії підвищується негативне ставлення до ісламських держав.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев