RU

"Аль-Каїда" закликає до війни проти Каддафі і НАТО

15.04.2011, 16:35
8fadf6859add66552e975912e7a90944.jpg

"Аль-Каїда" закликає до війни проти Каддафі і НАТО

"Аль-Каїда" закликала всіх мусульман боротися з найманцями Муаммара Каддафі і військами НАТО у Лівії, а також по всьому Близькому Сходу.

Заява Аймана аз-Завахіри - другої людини в "Аль-Каїді" - з'явилася в Інтернеті сьогодні. Водночас записана вона була, за деякими даними, ще до початку операції НАТО у Лівії 19 березня, - передає канал "Вести".

"Я хочу звернути увагу наших мусульманських братів у Лівії, Тунісі, Алжирі та інших ісламських країнах: якщо американці і сили НАТО увійдуть у Лівію, а потім у сусідні з нею Єгипет, Туніс і Алжир, а потім і в інші країни, то мусульмани повинні піднятися на боротьбу з найманцями Каддафі і НАТО", - йдеться у заяві аз-Завахіри.

США, які офіційно вийшли з операції НАТО, вже декілька разів на неофіційному рівні заявляли, що у Лівії на боці опозиції можуть діяти терористи. Тому, на думку військових представників Вашингтона, потрібно обережно ставитися до того, що відбувається у країні.

Напередодні партнери з міжнародної коаліції - Барак Обама, Девід Кемерон і Ніколя Саркозі - прийняли спільну декларацію щодо Лівії. У ній США, Великобританія і Франція чітко позначили свої позиції, наголосивши, що військова операція у Лівії триватиме доти, поки М.Каддафі не відмовиться від влади.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини