RU

"Активісткою" FEMEN в Заполяр'ї виявився безробітний чоловік

15.01.2013, 14:34
c75c34514280d05557e7717b0b54b888.jpg
Безробітного жителя Кандалакша (Мурманська область), який представлявся через соціальні мережі активісткою українського руху FEMEN, затримали за підозрою у заклику до екстремістських дій.

Чоловік, який називав себе лідером відділення "FEMEN-Заполяр'я", розмістив у Інтернеті оголошення про набір активісток з "тарифами" на спилювання хрестів. При цьому чоловік використовував для оформлення сторінки чужі фотографії та вводив читачів в оману з приводу того, що антицерковні акції будуть фінансуватися за рахунок гранту, наданого українським рухом.

Активістки українського руху подякували співробітникам правоохоронних органів. "Ніколи не думали, що скажемо це, але рух FEMEN висловлює сердечну подяку правоохоронним органам Російської Федерації, що охороняє наш мирний труд і відстоюють нашу честь" - говориться в повідомленні, розміщеному на сайті FEMEN.

Раніше активістки FEMEN відхрестилися від "філії" в Заполяр'ї, який запропонував гроші за антицерковні акції і попросили правоохоронні органи РФ припинити діяльність аферистів. За участь у несанкціонованій акції і спилювання хреста лже-відділення FEMEN готове було платити 5 тис. рублів, за написи на хрестах і будівлях церков 2-3 тис. рублів.

За матеріалам Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини