RU

Абрамович подав у відставку з поста спікера парламенту Чукотки

02.07.2013, 13:05
Абрамович подав у відставку з поста спікера парламенту Чукотки - Фото
Роман Абрамович (фото - ЕРА)
Російський бізнесмен Роман Абрамович залишає посаду спікера думи Чукотського автономного округу. "Сьогодні на засіданні думи Чукотського автономного округу депутати прийняли добровільну відставку Романа Аркадійовича Абрамовича з поста депутата і голови думи. На посаду голови Чукотської думи депутатами було обрано Арамаіса Даллакяна", - повідомили в адміністрації регіону.

Рішення про відставку Абрамович прийняв у зв'язку з набранням чинності федерального закону про заборону окремим категоріям осіб відкривати і мати рахунки в іноземних банках або користуватися іноземними фінансовими інструментами.

Під час свого останнього виступу в якості голови засідання Роман Абрамович висловив свою довіру адміністрації губернатора Романа Копіна і підтримав його намір переобиратися на майбутніх губернаторських виборах.

"Разом з тим Абрамович продовжить брати участь в житті Чукотського автономного округу. Зокрема, продовжиться реалізація низки великих регіональних бізнес-проектів, які дадут змогу ь в перспективі значно збільшити оподатковувану базу регіону", - йдеться на сайті адміністрації.

Досьє на Романа Абрамовича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини