RU

Абхазія запевняє, що її готові визнати ще кілька держав

28.08.2008, 14:37

Абхазію готові визнати ще кілька держав. Про це Президент Абхазії Сергій Багапш заявив сьогодні в Нальчику на зустрічі з керівництвом Кабардіно-Балкарії.

"Завдяки мужньому рішенню Росії Абхазія та Південна Осетія стали визнаними республіками, ще кілька країн готові визнати нашу незалежність, - сказав він, - але для міжнародного визнання нам необхідно зробити найголовніше - вибудувати таку правову та демократичну державу, щоб світ і Європа сказали: "Так, вони вийшли на шляху до демократичного розвитку на необхідний рівень". "Стаючи суб'єктом міжнародного права, ми беремо на себе величезні зобов'язання жити за нормами міжнародного права - цьому треба вчитися, до цього треба прагнути", - наголосив Президент Абхазії.

"Наразі ми зміцнюємо зовнішній кордон Абхазії, працюємо над укладанням військової угоди з Росією та налагоджуємо дипломатичні контакти", - сказав абхазький лідер, якого цитує ПРАЙМ-ТАСС.

Водночас, зазначив С. Багапш, "ми розуміємо, що таке Європа і що наразі в економічному плані наші партнери перебувають передусім тут, на Кавказі". За словами абхазького лідера, йдеться про такі напрямки, як "розвиток санаторно-курортних проектів, переробка сільськогосподарської продукції, транспортних артерій". Зокрема, уточнив він, "готується проект будівництва автомобільної дороги, яка пов'яже південні регіони Росії через Кавказький хребет з абхазькими морськими портами". "Це справа мого життя", - сказав С. Багапш, додавши, що "детальне опрацювання цих проектів здійснюють "економічні двійки" - профільні міністерств Абхазії та низки регіонів півдня Росії".

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини