RU

Абхазія закрила кордон із Грузією

28.10.2008, 12:03

Глава адміністрації Гальського району Абхазії Руслан Кишмаріа підтвердив, що влада Абхазії дійсно змушена закрити кордон між двома державами - "у зв'язку з проникненням на територію республіки диверсійних груп із Грузії".

Таким чином, єдиний перехід із Гальського району Абхазії з переважно грузинським населенням до зугдидського району Грузії закритий на невизначений час. Голова парламенту Абхазької автономної республіки (у вигнанні) Тімур Мжавія сказав, що внаслідок закриття переходу через річку Інгурі грузинське населення Гальського району Абхазії виявилося в трагічному становищі.

Водночас у Тбілісі поширюється інформація про повний контроль над Гальським районом командуванням російських військ і введенням у Галі додаткових частин російської армії. Міністр закордонних справ Абхазії підтвердив цю інформацію лише частково. За його словами, військова база для російських військ у Гальському районі дійсно будується, однак, кордон всупереч затвердженням грузинської сторони контролюють не тільки російські прикордонники, а й спільні російсько-абхазькі прикордонні патрулі.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини