RU

Абхазія попередила, що не може співіснувати з Грузією

11.08.2008, 11:59

Президент Абхазії Сергій Багапш вважає, що після трагічних подій у Цхінвалі міжнародне співтовариство має визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії. Він оголосив військовий стан у 5 районах Абхазії та часткову мобілізацію резервістів.

За інформацією низки ЗМІ, С. Багапш відзначив, що дії Грузії у Південній Осетії можна охарактеризувати "виключно як геноцид осетинського народу". "Думаю, що після цих трагічних подій ні в кого у світі не залишиться ілюзій, що Абхазія і Південна Осетія зможуть співіснувати з Грузією в єдиній державі", - наголосив політик.

При цьому він висловив впевненість у тому, що після того, що трапилося міжнародне співтовариство має визнати незалежність Південної Осетії і Абхазії. "Наші народи обрали свій шлях, і це шлях незалежних держав", - уточнив Президент Абхазії.

"Для досягнення наших цілей, можливо нам доводиться порушувати Московську угоду від 14 травня 1994 року, але не ми почали першими їх порушувати. Гуманітарна катастрофа, виникла завдяки режиму Саакашвілі у Південній Осетії, - показник того, хто сьогодні перебуває при владі цієї країни", - заявив Президент Абхазії.

Нагадаємо, 10 серпня С. Багапш оголосив на 10 днів військовий стан у п'яти районах Абхазії, а також часткову мобілізацію резервістів. До кордону з Грузією, у бік Гальського району, було спрямовано вантажівки із резервістами та бронетехніку.

Військові дії ведуться у верхній частині Кодорської ущелини, де абхазькі сили проводять операції із витиснення грузинських військ. Президент невизнаної абхазької республіки заявив, що в ущелині "працюють абхазька авіація, системи залпового вогню, артилерія".

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини