RU

54% росіян підтримують спотворення інформації в ЗМІ - опитування

28.03.2014, 13:08
54% росіян підтримують спотворення інформації в ЗМІ - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Переважна більшість громадян РФ довіряють російському телебаченню і переконані в доречності замовчування або спотворення інформації в ЗМІ. Про це свідчать результати соціологічного опитування Фонду "Громадська думка".

"72 % населення РФ вважають допустимим при необхідності замовчувати інформацію в ЗМІ, а 54% навіть переконані в доцільності спотворення інформації з метою захисту інтересів держави", - йдеться в дослідженні.

Згідно з даними опитування, 88 % росіян про події в країні дізнаються з інформаційних програм центральних телеканалів. Водночас, 60 % населення РФ вважають повністю об'єктивним висвітлення подій російським ТБ. Найменше довіряють правдивості інформації з телеекранів респонденти у віці від 31 до 45 років.

Крім тог , більшість громадян РФ довіряють саме державним ЗМІ - 62 %, недержавним - тільки 16 %. Незважаючи на це , 60 % росіян не виключають можливості критики влади журналістами федеральних ЗМІ.

Опитування проводилося 23 березня 2014, в ньому брали участь 1500 респондентів віком від 18 років з 100 населених пунктів РФ. Статпохибка не перевищує 3,6 %.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини