RU

53% американців не вірять словам Трампа про українську політику

29.01.2020, 17:54
53% американців не вірять словам Трампа про українську політику - Фото
Дональд Трамп (Фото: Michael Reynolds/EPA)

53% американських виборців вважає, що президент США Дональд Трамп не говорить правду про свою політику щодо України. Про це свідчать результати опитування, проведеного Quinnipiac University.

40% опитаних вважають, що Трамп нічого не приховує про свою політику щодо України.

57% виборців вважає, що Трамп має надати більш детальну інформацію про цю політику, в той час як 38% вважають, що опублікованих матеріалів і зроблених заяв цілком достатньо.

54% респондентів переконані, що Трамп зловжив своїми повноваженнями в діях щодо України. 42% дотримуються протилежної думки.

52% вважають, що Трамп перешкоджав Конгресу в розслідуванні його дій  відносно України. 42% вважають, що він цього не робив.

52% виборців вважають рішення Трампа затримати допомогу Україні помилковим. 34% респондентів переконані, що цей крок був виправданим.

У відповідях на питання про те, чи слід усувати Трампа з посади, американські виборці як і раніше розділені: 48% говорять, що Сенат не повинен усувати Трампа з посади, а 47% дотримуються протилежної думки.

Опитування проведено 22-27 січня, в ньому взяли участь 1905 зареєстрованих виборців.

Зараз у Сенаті США проходить судовий розгляд у справі про імпічмент Трампа. Президента США звинувачують в тому, що він намагався використовувати військову допомогу Україні для тиску на неї з метою активізації розслідування, в якому може фігурувати син його ймовірного конкурента на майбутніх президентських виборах Джо Байдена.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини