25% росіян не проти емігрувати в пошуках кращого життя

19.07.2016, 12:52
25% росіян не проти емігрувати в пошуках кращого життя - Фото
Фото: ЕРА
Приблизно 25% жителів Росії в тій чи іншій формі замислюються про можливість виїхати на постійне місце проживання за межі колишнього СРСР (питання ставилося саме таким чином - не "з РФ", а "з країн колишнього СРСР, - ред.). Про це з посиланням на підсумки опитування, проведеного Левада-центром, пише російське видання Комерсант.

Близько 16% респондентів заявили, що "іноді подумують" про переїзд в інші країни, 7% "обмірковують можливості". 1% опитаних вже "збирають документи на виїзд", і стільки ж "прийняли тверде рішення виїхати".

Причина, яка змушує росіян думати про від'їзд з країни, - "кращі умови життя за кордоном". Другою за популярністю причиною була "нестабільна економічна ситуація в Росії", а на третьому місці розташувалося "бажання забезпечити дітям гідне і надійне майбутнє".

В цілому 73% респондентів ніколи не думали про від'їзд на ПМЖ за межі колишнього СРСР.

У той же час реально залишають країну, за даними Левада-центру, близько 0,5% росіян. Гендиректор компанії Лев Гудков зазначає, що опитування відображає не реальне бажання росіян поїхати, а дискомфорт деяких груп громадян і їх відчуття нестабільності, неблагополуччя в країні.

25% росіян не проти емігрувати в пошуках кращого життя

Опитування було проведено в кінці травня 2016 року серед 800 респондентів в 48 регіонах. За даними аналогічного опитування Левада-центру в 2015 році, замислювалися про еміграцію всього 17% респондентів, ніколи не думали про від'їзд за кордон 82%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского