RU

12 років тому загинула принцеса Діана

31.08.2009, 09:21

У Парижі, столиці Франції, люди несуть квіти до тунеля біля площі Альма, де в автокатастрофі у ніч з 30 на 31 серпня 1997 року загинула принцеса Діана. Про це повідомляють "Подробности".

Квіти, і малюнки несуть до "Пам'ятника вогню" - моделі факела Статуї Свободи у США. Цей пам'ятник був встановлений на площі Альма у 1987 році на честь 100-річчя газети, що видається у Франції "Herald Tribune".

Прихильники принцеси Діани почали використовувати "Пам'ятник вогню" як меморіал принцесі Вельській після її трагічної смерті. Тим часом, зараз до меморіалу прикріплена табличка, що нагадує іноземцям, що пам'ятник не має прямого відношення до принцеси Діани.

Проте, іноземні туристи і жителі Франції продовжують покладати до пам'ятника сотні букетів квітів, залишають фотографії, малюнки і листи. У день 12-ї річниці загибелі принцеси Діани їх особливо багато.

Французькі ЗМІ широко висвітлюють річницю загибелі принцеси Вельської. Другий загальнонаціональний канал телебачення Франції покаже найближчими днями півгодинний фільм, присвячений трагедії 1997 року з кількома версіями загибелі британської принцеси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини