104-річний вчений вирішив поїхати до Швейцарії заради евтаназії

Найстаріший вчений Девід Гудолл поїде до Швейцарії, щоб зробити там заборонену в Австралії евтаназію. Про це повідомляє AFP.
"Я повинен зробити це, що отримати можливість вчинити суїцид, що недозволено в Австралії", - зазначив він.
104-річний вчений обурений, оскільки для того, щоб померти, повинен їхати за кордон.
"Я не хотів би мати можливість зробити це в цій країні. Ця країна - мій дім", - сказав він ЗМІ.
4 квітня, коли він відзначав своє 104-річчя, вчений сказав, що не задоволений своїм життям і хоче померти.
Дочка Девіда Гудолла Карен Гудолл-Сміт, яка за професією клінічний психолог раніше відзначала, що у неї близькі стосунки з батьком, і вона не хоче його смерті.
У той же час вона розуміє труднощі з тим, щоб зберегти почуття власної гідності, коли людина настільки залежить від інших.
Вчений планує провести кілька днів з родиною в Бордо, після чого відправиться до Швейцарії. Евтаназія запланована на 10 травня.
Читайте також: У Бельгії вперше піддали евтаназії дитину
Комментарі