RU
09.04.2013, 13:20

"Залізна леді": сім фактів про Маргарет Тетчер

Великобританія приймає співчуття з усього світу. Вчора на 88-му році життя померла один з найяскравіших політиків ХХ століття, "залізна леді" - Маргарет Тетчер. За словами її представника, смерть настала в результаті інсульту. Жителі Лондона несуть квіти до її будинку, а влада готує церемонію похорону з військовими почестями.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

7/7

Останній шляхУ 2011 році Тетчер затвердила план церемонії власного похорону.
"Залізна леді" відмовилася від ряду державних почестей. Зокрема, від прольоту військових літаків і громадянської панахиди за участю громадськості.

Тим часом вчора канцелярія прем'єр-міністра Великобританії оголосила, що баронесі Маргарет Тетчер, яка померла 
в понеділок, будуть організовані церемоніальні похорони з військовими почестями. Рішення влаштувати урочистий похорон було прийнято за згодою королеви Єлизавети II.

Масштаб траурних заходів буде лише трохи поступатися державним похоронам, які влаштовуються тільки в разі смерті членів королівської сім'ї (єдиним винятком з цього правила були похорони Вінстона Черчілля у 1965 році). Траурна процесія розпочнеться від будівлі британського парламенту. Катафалк довезе труну з тілом Тетчер до церкви Сент-Клемент-Дейнс на Стренді, там його за традицією перенесуть на гарматний лафет і доставлять в собор Святого Павла, де пройде панахида. На всьому шляху процесії по обидві сторони дороги буде стояти ланцюг з військовослужбовців британської армії, флоту і військово-повітряних сил.
Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне