RU
09.04.2013, 13:20

"Залізна леді": сім фактів про Маргарет Тетчер

Великобританія приймає співчуття з усього світу. Вчора на 88-му році життя померла один з найяскравіших політиків ХХ століття, "залізна леді" - Маргарет Тетчер. За словами її представника, смерть настала в результаті інсульту. Жителі Лондона несуть квіти до її будинку, а влада готує церемонію похорону з військовими почестями.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/7

Тетчер і УкраїнаМаргарет Тетчер була в Україні лише одного разу - в червні 1990 року.
Політик спілкувалася в Києві з керівництвом Комуністичної партії тоді ще радянської республіки. Під час виступу в Маріїнському палаці Тетчер відзначила, що їй дуже приємно знаходиться в Києві - матері міст руських. "Київ був традиційно одним з найвидатніших політичних та культурних центрів Східної Європи, і я впевнена, що так буде і в майбутньому, коли бар'єри між Сходом і Заходом будуть зняті", - сказала вона.

А восени 2007 року Тетчер зустрілась з
Юлією Тимошенко, яка відвідала Лондон. Зустріч відбулася в розпал парламентських виборів в Україні. Після цього Тимошенко на своєму сайті написала, що для неї Тетчер стала вчителем, так як на власному прикладі щодня демонструвала, яким повинен бути справжній політик. "Мені пощастило, бо я мала честь бути знайомою з нею, спілкуватися з нею. Скажу відверто, що зустріч в кілька годин дала мені більше, ніж кілька років власного досвіду, бо за цей час моя віра в правильність власного шляху стала ще міцнішою ", - не поскупилася на компліменти лідер Батьківщини. Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне