RU
09.04.2013, 13:20

"Залізна леді": сім фактів про Маргарет Тетчер

Великобританія приймає співчуття з усього світу. Вчора на 88-му році життя померла один з найяскравіших політиків ХХ століття, "залізна леді" - Маргарет Тетчер. За словами її представника, смерть настала в результаті інсульту. Жителі Лондона несуть квіти до її будинку, а влада готує церемонію похорону з військовими почестями.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/7

Походження "залізної леді"19 січня 1976
року Маргарет Тетчер, будучи головою Консервативної партії, виступила з різкою критикою Радянського Союзу: "Росіяни налаштовані на світове панування і вони стрімко набувають засоби, необхідні для становлення в якості наймогутнішої імперської держави, яку коли-небудь бачив світ. Чоловікам в радянському політбюро не потрібно турбуватися з приводу швидкої зміни громадської думки. Вони вибрали гармати замість масла, в той час як для нас майже все інше важливіше гармат".

У відповідь на це газета Міністерства оборони СРСР "Червона зірка" назвала Тетчер "залізною дамою". Незабаром переклад цього прізвиська в англійській газеті The Sunday Times як "залізна леді" міцно закріпився за Маргарет.

"Залізна леді" - не єдина характеристика Маргарет Тетчер. Її також називали "єдиним чоловіком в британському Кабінеті" і "найсильнішим чоловіком в НАТО".
Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне