RU
06.12.2013, 09:50

Помер Мандела. Головні факти про найвідомішого політв'язня

5 грудня в віці 95 років  помер восьмий - і перший чорношкірий - президент Південно-Африканської Республіки Нельсон Мандела. На початку червня цього року він був доставлений в лікарню в Преторії з хронічною легеневою інфекцією. За інформацією ЗМІ, під час довгого тюремного ув'язнення Мандела захворів на туберкульоз. Редакція ЛІГАБізнесІнформ наводить головні факти з життя одного з найвідоміших політичних в'язнів у світі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/5

Перший чорношкірий президент ПАР

Помер Мандела. Головні факти про найвідомішого політв'язня

Нельсон Мандела став першим чорношкірим президентом Південно-Африканської Республіки після тривалого періоду дії в країні (з 1948 по 1994 рр.) політики апартеїду. Правив ПАР з 10 травня 1994 по 14 червня 1999 рр. Політик отримав всесвітню популярність завдяки своїй багаторічній боротьбі з расовою дискримінацією.

У 1996 році під його керівництвом була розроблена і прийнята нова конституція ПАР, яка гарантувала всім південноафриканцям рівні права, незалежно від расової приналежності. На чергових президентських виборах, в 1999-му, Мандела вирішив більше не виставляти свою кандидатуру на пост глави держави
. Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.