RU

Золотий фонд Голлівуду. Помер легендарний актор Дуглас - відео видео

06.02.2020, 08:43
Майкл Дуглас и Кирк Дуглас (Фото: ЕРА)

У віці 103 роки помер легендарний актор золотої ери Голлівуду, письменник, філантроп і екс-посол доброї волі Держдепартаменту США Кірк Дуглас. Про це в Facebook повідомив його син, також відомий актор Майкл Дуглас.

Справжнє ім'я Кірка Дугласа - Ісер Данилович, згодом Демський. В юності був професійним борцем, а коли вирішив стати актором, поміняв ім'я з кар'єрних міркувань.

Дивіться відео: Останній український корабель у Криму. Є трейлер фільму

Пішов добровольцем до армії під час Другої світової війни, але отримав відмову через поганий зір. Він таки домігся свого: його взяли на Тихоокеанський флот США, де Дуглас служив у 1941-1943 роках, отримавши легке поранення.

У 1945-му переїхав до Голлівуду, і з початку 1950-х став одним із провідних акторів, граючи в основному "крутих хлопців". Отримав "Золотий глобус" за роль Ван Гога в "Спразі життя" (1956), а також почесний "Оскар".

Кірк Дуглас на піку кар'єри (фото - домашній архів родини):

Золотий фонд Голлівуду. Помер легендарний актор  Дуглас - відео

Найбільш відомий за вестернами й екранізацією "Спартака" (1960) Кубрика, де зіграв головну роль. Серед інших успішних картин Дугласа - "Вікінги" (1958), "Туз у рукаві" (1951), "Злі і красиві" (1952), "Стежки слави" (1957). Брав участь у благодійній діяльності всю кар'єру.

24 роки тому Дуглас, завзятий курець, переніс інсульт, після якого його мова стала сильно утруднена. Оточений великою і дружною сім'єю, після кінокар'єри він написав кілька белетристичних книг і пару автобіографій.

Дивіться відео: Як Анджеліна Джолі перетворюється в Малефісенту

Відео: The Hollywood Reporter

Комментарі

Останні новини