RU
21.01.2013, 16:43

Володарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-Анджелесі

Володарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-АнджелесіВолодарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-АнджелесіВолодарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-АнджелесіВолодарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-АнджелесіВолодарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-АнджелесіВолодарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-АнджелесіВолодарка найбільших у світі сідниць живе в Лос-Анджелесі
Володарка найбільших у світі сідниць Мішель Руфінеллі живе в Лос-Анджелесі. Як повідомляє The Daily Telegraph, об'єм талії 39-річної американки досягає 100 см, стегон - 254 см. Незважаючи на такі розміри, Мішель вважає себе дуже привабливою жінкою.

Великі сідниці, які принесли Руфінеллі звання світової рекордсменки, завдають чимало клопоту, пише ТСН. Жінка визнає, що вдома їй доводиться ходити по коридорах боком. Мішель не може закрити двері в душі, одяг таких гігантських розмірів доводиться шити на замовлення.

"Якщо я подорожую на літаку, доводиться купувати два квитки, оскільки на одному сидінні я не поміщаються", - скаржиться мати чотирьох дітей. Американка говорить, що в юні роки була стрункою дівчинкою, а вага почала набирати вагу після народження першої дитини - в 22 роки.

"Деякі думають, що я робила якісь операції для того, щоб у мене були такі сідниці. Але скажу ще раз: ні, це все моє, натуральне", - наполягає жінка. Сідати на дієту і скидати вагу рекордсменка не збирається: чоловікові подобаються її форми. "Її великі сідниці - це те, чим мені вона сподобалася з першого погляду. Правда, доводиться час від часу лаятися з іншими чоловіками, які починають висміювати мою дружину просто на вулиці", - розповідає Реджі Брукс.

Фото: скріншоти The Daily Telegraph

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне