RU
13.11.2012, 17:30

Українська модель побореться за звання кращої у світі

Українська модель побореться за звання кращої у світіУкраїнська модель побореться за звання кращої у світіУкраїнська модель побореться за звання кращої у світіУкраїнська модель побореться за звання кращої у світіУкраїнська модель побореться за звання кращої у світі
19-річна модель Тетяна Козак із Дніпропетровська готується до конкурсу моделей Miss Intercontinental. Його переможниця буде визначена 23 листопада в Німеччині і отримає титул першої моделі планети.

На конкурс краси з'їдуться 50 моделей. Кращу увінчають твором ювелірного мистецтва вартістю $361 тисяч - короною, інкрустованою 720 діамантами. Це найдорожча з усіх корон міжнародних конкурсів краси.

Міжнародний конкурс "Міс Інтерконтиненталь" заснований в 1971 році після того, як острів Аруба, який відноситься до нідерландських володінь,  вирішив вперше організувати фінал міжнародного жіночого конкурсу краси на своїй території для залучення туристів. Після Аруби конкурс проходив у різних країнах світу. З 1998-го заснували чоловічу версію конкурсу моделей - "Містер Інтерконтиненталь".

Перемога у "Міс Інтерконтиненталь" відкриває моделям шляхи для досягнення професійних висот. Приміром, переможниця 1993 Верона Фельдбуш побудувала надзвичайно яскраву кар'єру в історії німецького телебачення. Вона вийшла заміж за учасника групи Modern Talking Дітера Болена і сьогоднішній день є однією з найвідоміших персон в Німеччині.

Фото: vk.com

За матеріалами mport.bigmir.net.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне