RU
10.12.2012, 17:32

Українка створила кращий в світі 3D проект інтер'єру будинку

Українка створила кращий в світі 3D проект інтерУкраїнка створила кращий в світі 3D проект інтерУкраїнка створила кращий в світі 3D проект інтерУкраїнка створила кращий в світі 3D проект інтер
У Лондоні у Вестмінстерському палаці відбулася церемонія нагородження переможців міжнародного конкурсу SBID International Design Awards 2012, одного з найпрестижніших в галузі дизайну інтер'єру.

Нагороди вручалися в 12-ти категоріях. Як повідомили
ЛІГАБізнесІнформ представники Наталії Большакової, єдиної представниці України на конкурсі, проект нашої співвітчизниці "Будинок над морем" отримав кришталеву статуетку (найвищу нагороду) в категорії "3D Проекти".

Большакова стала першою і єдиною представницею України, яка отримала нагороду даного престижного міжнародного конкурсу. У конкурсі брали участь претенденти з двадцяти семи країн з п'яти континентів.

Кришталеву статуетку та пам'ятний диплом дизайнерові вручили відомий канадський дизайнер Тревор Круз і президент Британської асоціації дизайнерів Ванесса Бреді. Перемога в конкурсі також принесла Наталії статус почесного члена Британської асоціації дизайну, що дозволить їй представити нашу країну на світовій арені в області дизайну інтер'єру.

Коментуючи перемогу, Большакова зазначила: "У мене з'явилася можливість працювати з найбільшими девелоперськими та будівельними компаніями, мережевими готелями по всьому світу. Моя мета - проектувати і реалізовувати кращі інтер'єри приватних і комерційних об'єктів для замовників на Україні і в інших країнах".

Фото: nataly-bolshakova.com.ua


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне