RU
15.10.2012, 11:42

UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)

UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)UFW: Романтична колекція від Сержа Смоліна (фото)
Життя - це свято! - немов підсумував Серж Смолін ідеї 31-го модного марафону Ukrainian Fashion Week. Показ його колекції Celebration для бренду IDoL 14 жовтня перетворився на торжество романтизму, жіночності та стилю.

Лінія на 90% складається з жіночих нарядів. Тканини - шовк, шифон, муслін, сатин, оксамит. Тренди 40-х років з притаманною їм лаконічністю і елегантністю виконані в актуальних кольорах наступного сезону - мерехтлива пастель, срібло, темно-синій, яскраво-червоний.

Нагадаємо, 31-й Український тиждень моди відбувся 10-14 жовтня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі Мистецький арсенал.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне