RU
04.02.2013, 12:07

Екомода: який одяг можна зробити з вторсировини

Екомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировиниЕкомода: який одяг можна зробити з вторсировини
Напередодні в Кракові в рамках Ecofashion Weekend відбулося щорічне модне шоу Junk Fashion Show, організоване місцевою школою художнього моделювання одягу.

Студенти першого курсу школи художнього моделювання продемонстрували колекції, матеріали для яких раніше були у вжитку і пройшли вторинну переробку.

Екоуікенд проходить у Польщі, починаючи з 1994 року. Мета проекту - популяризація екотехнологій в моді. Відвідувачам читають лекції про екологію, знайомлять з роботою цехів вторинної переробки сировини, запрошують на модні покази з професійним хореографічним і музичним супроводом.

У цьому році серед відвідувачів проводиться інтернет-конкурс, переможці якого зможуть записатися на курси фотографії і дизайну одягу. Під час екоуікенда цеху школи були відкриті для всіх, хто хоче дати друге життя своєму улюбленому одягу, сумкам та аксесуарам.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне