RU
04.12.2012, 14:54

Тиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейші

Тиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейшіТиждень моди в Сінгапурі: мультяшні героїні, принцеси і гейші
Сінгапур з 23 листопада до 2 грудня приймав щорічний тиждень жіночої моди Women's Fashion Week. Колекції сезону весна-літо/2013 представили китайські, таїландські, японські, французькі дизайнери.

Заходи Сінгапурського тижня жіночої моди були розділені на покази Japan Couture 2012, Asian Couture 2012 і French Couture 2012. Дизайнери не скупилися на екстравагантні і неймовірно яскраві образи, вбираючи моделей як персонажів диснеївських мультфільмів, казок про Шахерезади, гейш, наречених, актрис і принцес.

Не обійшлося без курйозів - під час одного з показів French Couture 2012 модель не втрималася на високих підборах і граціозно розпласталася на подіумі.

Фото: ЕРАЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне