RU
26.03.2013, 15:17

У Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в Азії

У Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в АзіїУ Сеулі розпочалася один з найбільших тижнів мод в Азії
У столиці Південної Кореї Сеулі в понеділок відкрився тиждень моди - один з найбільших в Азії. Протягом шести днів, до 30 березня включно, тут відбудеться понад 70 показів від більш ніж трьох десятків кращих корейських дизайнерів. Серед учасників - всесвітньо відомі бренди Lie Sang Bong, Gee Chun-hee, Chang Kwang-hyo, Song Zio.

Захід організовано Сеульським міським урядом і проходить на двох локаціях - у торгово-розважальному центрі IFC (місце масових гулянь і один з найбільших торгових майданчиків Кореї) і театрі Blue Square Theater. Останній розташований в районі Каннам (Hannam-dong), який ось уже півроку відомий практично кожному обивателю завдяки суперхіту "
Gangnam Style" репера Psy.

Південна Корея числиться в рядах країн-лідерів з експорту тканини. Двічі на рік, восени та навесні, модний ярмарок привертає до Сеулу увагу тисяч потенційних клієнтів з великими купівельними можливостями. На цей раз Seoul Fashion Week відвідають представники понад 50 ЗМІ з 13 країн. Очікується, що приїдуть такі знамениті фігури в світі моди, як творчий директор французького будинку Thierry Mugler, стиліст Леді Гаги, виконавчий директор ради американських дизайнерів Council of Fashion Designers of America, президент Французької федерації прет-а-порте та ін.

Фото: ЕРА

Джерела: Blou in Art Info, Diva Asia.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне