RU
19.10.2012, 16:47

Тиждень моди в Москві: колекція В'ячеслава Зайцева (фото)

Тиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція ВТиждень моди в Москві: колекція В
18 жовтня в Москві стартував тиждень моди Mercedes-Benz Fashion Week Russia. Свої колекції сезону весна-літо/2013 вже презентували В'ячеслав Зайцев, ZARINA, Marina makaron, TEGIN, BASHARATYAN V (Великобританія), Dasha Gauser, Bohema, ARHI & ELEN OM, Pronovias (Іспанія).

Колекція В'ячеслава Зайцева, який в цьому році відзначає 50-річчя творчої діяльності, втілює його найбільш знакові ідеї, створені в період з 1960-х по 1990-ті, піддаючи їх сучасній обробці.

У програмі Mercedes-Benz Fashion Week Russia - покази понад 50 дизайнерів з Росії, України, Великобританії, Італії і США. Тиждень моди в Москві завершиться 22 жовтня.


Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне