RU
19.03.2012, 10:44

Сьогодні в Києві розпочинається Eurofashion

Сьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається EurofashionСьогодні в Києві розпочинається Eurofashion
Дизайнерські покази колекцій сезону осінь-зима 2012/2013 в рамках основної програми Українського тижня моди (UFW) закінчилися вчора, 18 березня. На вихідних модний тон в "Мистецькому арсеналі" задавали Юлія Айсіна, Андре Тан, Олексій Залевський, Крістіано Бурані, Людмила Кисленко, Лариса Лобанова, Ксенія Кисленко та ін

Проте найцікавіше в UFW приберегли наостанок: протягом 19-20 березня на київському подіумі покажуть 16 колекцій від європейських дизайнерів з країн-учасниць  футбольного єврочемпіонату, що наближається.

Право представляти Україну отримала Ірина Каравай, її показ відбудеться сьогодні о 17:30. Слідом за нею виступлять Іспанія, Швеція, Ірландія, Хорватія, Португалія, Греція та Росія. Завтра своє бачення актуальних тенденцій покажуть Італія, Франція, Данія, Чехія, Нідерланди, Німеччина, Польща і Великобританія.

В цілому проект Eurofashion 2012, як і нинішній 30-й сезон Українського тижня моди, присвячений Всесвітньому дню води й  збереженню на планеті чистих джерел. Усі заходи проходять за підтримки Програми розвитку ООН.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне