RU
06.08.2012, 13:37

Краса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion Week

Краса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion WeekКраса по-індійськи: в Мумбаї відкрилася Lakme Fashion Week
В індійському місті Мумбаї з 3 по 7 серпня проходить Lakme Fashion Week Winter/Festive 2012. Свої нові колекції зимового сезону представляють 85 дизайнерів.

Lakme Fashion Week - найбільша фешн-подія в Індії, спонсорується виробником косметики Lakme. Тиждень моди був заснований в 1999 році і проходить двічі на рік. Перше шоу - в лютому (на ньому представляють літні колекції), друге - в серпні (зимові колекції). Традиційно в Lakme Fashion Week беруть участь і топ-моделі світового рівня, і зірки індійського кіно.
Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: