RU
31.10.2012, 14:55

Дівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень моди

Дівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень модиДівчата в шоколаді: в Парижі почався незвичайний тиждень моди
30 жовтня в Парижі почалося нестандартне модне шоу - 18-й The Salon du Chocolat. В рамках фестивалю публіці представили одяг, що складається переважно з шоколаду.

Фахівцям довелося створювати такий продукт, який би не лип і не танув, контактуючи з тілом. Необхідно було знайти гармонію між текстурами, адже ласощі тверді, а рухи моделей повинні бути легкими. У показі, крім професійних топ-моделей, взяли участь відомі французькі співачки, телеведучі, переможниці конкурсів краси, журналістки. Крім дівчат, шоколадні наряди приміряли спортсмени Тайг Кріс і Рональд Поньон.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне