RU

Знайдено спосіб переробки всіх видів пластику

20.11.2019, 16:29
Знайдено спосіб переробки всіх видів пластику - Фото
Фото: depositphotos.com

Двоє австралійських вчених заявили, що винайшли технологію, яка може переробляти будь-який тип пластику. Про це повідомляє The Hill.

Дослідник Льон Хамфріс і професор Сіднейського університету Томас Машмеєр розповіли, що розроблений і запатентований ними пристрій здатний переробляти пластмаси, які до теперішнього часу вважалися такими, що не підлягають переробці.

За їхніми словами, так званий каталітичний гідротермальний реактор (Cat-HTR) має здатність трансформувати пластик на молекулярному рівні та перетворює його назад у нафту.

"Ми просто беремо ці матеріали й переводимо їх назад у рідини й хімічні речовини, з яких вони отримані", - сказав Хамфріс, додавши, що продукти можуть бути перетворені в бітум, бензин або інші види пластику.

Відзначається, що запропонований вченими процес відрізняється від фізичної переробки тим, що не вимагає поділу пластмас за типом або кольором. Запатентована технологія також може переробляти все, від коробок для молока до гідрокостюмів.

Компанія Licella, співзасновником і генеральним директором якої є Хамфріс, має намір почати просування цієї технології в Великобританії, оскільки там, на їхню думку, екологічна політика більш сприятлива, ніж в Австралії.

Читайте також: У Британії створили біопластик із рибних відходів: відео

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини