RU

Український тиждень моди почнеться 6 березня

26.02.2013, 17:17
Український тиждень моди почнеться 6 березня - Фото
4d6e08e3d423dc24af8bffbd3ab3c5f3.jpg
32-й Український тиждень моди (Ukrainian Fashion Week) відбудеться 6-10 березня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі Мистецький арсенал.

Київський подіум побачить 39 показів від 51 дизайнера, прийме 17 тисяч гостей, 200 акредитованих українських та зарубіжних ЗМІ. П'ятнадцять дизайнерів представлять колекції в рамках New Names та Fresh Fashion. Офіційну програму доповнять покази на інших локаціях, а також позаподіумні події в Арсеналі.

Традиційно на Ukrainian Fashion Week очікуються деякі нововведення. У цьому сезоні на платформі тижня будуть представлені відео про українських дизайнерів, фільм про відому українську топ-модель Ірину Кравченко. Розпочнеться тиждень з презентації ретроспективи аксесуарів від вітчизняних дизайнерів. Не обійдеться без закордонних гостей, щоправда, їх список видається мізерним. 9 березня спільну колекцію представлять дизайнер з Казахстану Айнур Турісбек і український модельєр Костя Омеля, в цей же день нову лінію покаже вже рідна для Ukrainian Fashion Week Аннет Гортц (Німеччина).

В іншому тиждень обіцяє бути схожим на попередні. Як завжди, її відкриють старожили Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь та дует Земськова & Ворожбит. Правда, в перший день виступить і Олексій Залевський, який зазвичай стріляє ближче до "десерту". Андре Тану поряд з Літковською, Даць, Каменською та Кононовою віддали 8 березня. Бевза, Подолян, Айсіна, Лобанова та Бабенко підготуються до 9 березня, а 10-го на подіумі чекаємо Людмилу Кисленко, IDol, RITO і Юлію Поліщук. У цей же день відбудеться ювелірний перфоманс від ZARINA.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини