У Києві пройде п'ята Ukrainian Hair Party

У Києві пройде п
5e1a534ee823851823a07264fcdf9f01.jpg
27.03.2012, 16:31

Українські перукарі представлять своє бачення сезону осінь-зима 2012/13. А на честь ювілею буде створена унікальна зачіска з волосся п'яти моделей

У п'ятницю, 30 березня, в Crystal Hall відбудеться Ukrainian Hair Party, яка в п'ятий раз об'єднає визнаних майстрів перукарського мистецтва, які задають тон модним течіям майбутнього сезону.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в агентстві PR Batteries, в рамках заходу пройде показ нових колекцій сезону Fall/Winter 2012-13 від провідних майстрів, топ-стилістів і перукарень шкіл України.

Свої колекції зачісок майбутнього сезону представлять провідні українські майстри: В'ячеслав Дюденко, Олександр Єсиков, Юрій Царьов, Міла Винник, Сергій Микитенко й Анна Вакулич, Євгенія і Руслан Носачі, Андрій Крупчинський, Дмитро та Олена Кузьмичови. Покази супроводжуватимуться яскравими перформансами з використанням візуально-музичних образів, графіки та хореографії.

Також на заході буде встановлено рекорд України, для фіксації якого запрошені експерти Національного реєстру рекордів: провідні майстри одного з київських салонів краси в реальному часі на очах гостей створять зачіску, виконану шляхом сплетіння волосся одночасно п'яти моделей.

Музичний супровід модної події забезпечать Alloise (ex-"Gorchitza") і група "С.К.А.Й".