RU

Оголошена програма 31-ї Ukrainian Fashion Week

11.09.2012, 13:17
Оголошена програма 31-ї Ukrainian Fashion Week - Фото
cef4a6430ef574d36c43d88b60f33ce1.jpg
31-а Ukrainian Fashion Week пройде з 10 по 15 жовтня 2012 року на території столичного музейного комплексу "Мистецький арсенал". У рамках Тижня моди заплановано 39 показів за участю 45 дизайнерів, офіційна вечірка відкриття і п'ять тематичних after-party. Традиційно свої колекції представлять визнані вітчизняні дизайнери Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь, Тетяна Земскова та Олена Ворожбит, Віктор Анісімов, Ганна Бублик, Андре Тан, Олексій Залевський, Анна Бабенко та інші.

Як повідомляє прес-служба UFW, особливе місце в перший день, 10 жовтня, займе презентація проекту "Арт-платформа українських дизайнерів в рамках 15-річчя Ukrainian Fashion Week". Спеціальний проект UFW присвячується талановитим, яскравим і самобутнім українським дизайнерам, які "народилися" за ці 15 років. В рамках Арт-платформи 15 дизайнерів, чиє становлення тісно пов'язане з Ukrainian Fashion Week, представлять інсталяції, які стануть відображенням їхньої творчості, їхніх поглядів на життя і моду.

10 жовтня відбудеться презентація арт-проекту художника Олега Тістола і молодого дизайнера Анастасії Іванової, в якому поєднується мода і живопис. Гості побачать лінію суконь, створених за мотивами робіт Олега Тістола із серії "Південний берег Криму".

11 жовтня розпочнеться з презентації проекту Fashion Move On. Платформа створена в підтримку та розвиток колаборації між дизайнерами, режисерами і художниками сучасного мистецтва України в форматі коротких фільмів і їх показу в рамках Ukrainian Fashion Week.

12 жовтня на Ukrainian Fashion Week відбудеться презентація конкурсу IMAGO (UFW у співпраці з Ukrainian Fashion Council) - конкурсу графічних робіт, присвячених модному костюму. Академічне журі, яке об'єднає представників профільних вузів і творчих спілок, збереться для обговорення робіт учасників. Підсумки конкурсу будуть підведені 14 жовтня.

13 жовтня в рамках програми Ukrainian Fashion Week відбудеться Eco Chic Party. Традиційний захід, автором якого є Наталія Ісупова, на цей раз відбудеться в рамках UFW. Місце проведення проекту (Ботанічний сад ім.Фоміна) ідеально відповідає його меті - природному формуванню еко-свідомості у жителів сучасного мегаполісу в аспекті модної індустрії та залученню уваги прогресивної спільноти до актуального сучасного тренду - екології.

У цей же день можна буде ознайомитися зі спеціальною програмою "New Spirit", в рамках якої відбудуться покази нових гучних імен - молодих, амбітних і талановитих - DOMANOFF, Elena BURBA, Ksenia KIREEVA, PRZHonskaya.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини