Кращі українські дизайнери створили колективну колекцію

Кращі українські дизайнери створили колективну колекцію - Фото
Источник фото: EPA
12.03.2012, 12:18

Колекцію "Arsenale - це модно!" присвятили першій Київській бієнале сучасного мистецтва

14 березня в рамках Ukrainian Fashion Week (UFW) 10 українських дизайнерів презентують спільну колекцію, створену на честь першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва Arsenale 2012.

Показ розпочнеться о 15.30 в культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал", який 14-18 березня буде приймати тиждень моди, а 24 травня 31 липня - бієнале.

Як повідомили в прес-службі культурного комплексу, колекцію створювали дизайнери Андре Тан, Вікторія Гресь, Лілія Пустовіт, Олексій Залевський, Лілія Літковська, Ірина Каравай та ін Як стверджують організатори спільного проекту UFW і Arsenale 2012, наряди будуть креативними, інноваційними та демократичними. В роботах використані кольорові гами та графічний стиль бієнале.

У день презентації модельєри проведуть спільну фотосесію, а всі глядачі зможуть взяти участь в інтерактивному відборі п'яти дизайнерських речей, які будуть тиражуватися на бієнале.

Нагадаємо, 19-20 березня в рамках проекту Ukrainian Fashion Week в Києві покажуть колекції 16 Послів моди від представників країн-учасниць Євро-2012.