RU

Кращі дизайнери України нагороджені премією Best Fashion Awards

20.09.2012, 17:27
Кращі дизайнери України нагороджені премією Best Fashion Awards - Фото
Кращий дизайнер чоловічого одягу Віктор Анісімов (праворуч, фото - fashionweek.ua)
У Києві 19 вересня відбулася ІІІ Церемонія нагородження української премії в галузі моди Best Fashion Awards.

Як повідомляє прес-служба Ukrainian Fashion Week, премія вручається в шести офіційних номінаціях, в тому числі кращому дизайнеру жіночого одягу, кращому дизайнеру чоловічого одягу, кращому дизайнеру аксесуарів, за кращу fashion-постановку, за видатний внесок у розвиток української моди та в категорії "відкриття року".

Премію Best Fashion Awards в номінації "Кращий дизайнер жіночого одягу" отримали Наталія Соболєва та Людмила Вронська, які обійшли Світлану Бевзу, Лілію Пустовіт і Лілію Літковську.

Кращим дизайнером чоловічого одягу визнаний Віктор Анісімов для 9.5. Разом з ним у цій категорії були номіновані Олександр Каневський, Михайло Ліпаков для Vuldi, Серж Смолін для IDol і дует Наталя Соболєва/Людмила Вронська.

Нагороду кращого дизайнера аксесуарів розділили Наталія Каменська/Олеся Кононова і Катерина Булах. У цій номінації вони обійшли Світлану Бевзу, Вікторію Гресь, Ірину Каравай та Артема Климчука.

За кращу fashion-постановку нагороджений Володимир Подолян. Його суперниками були Світлана Бевза, Ольга Громова, Олексій Залевський, Артем Климчук.

Відкриттям року визнана Марія Бех, а премія Best Fashion Awards "За видатний внесок у розвиток української моди" була посмертно присуджена Михайлу Вороніну.

Крім того, під час церемонії традиційно вручається премія "Натхнення" - рішення про присудження цієї премії приймається дизайнерами-учасниками Ukrainian Fashion Week. У цьому році "натхненням" стала співачка Джамала.

Організаторами премії є Ukrainian Fashion Week та журнал Zефір. Премія заснована в 2010 році, переможців визначає група з 30 експертів (fashion-журналісти, критики моди, баєри), які оцінюють претендентів за колекціями двох сезонів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини