RU

Колекція Louis Vuitton вирушила у навколосвітню подорож

13.07.2012, 12:50
Колекція Louis Vuitton вирушила у навколосвітню подорож - Фото
Дизайнерський стенд Кусами в Парижі
Між французьким модним будинком Louis Vuitton і художницею Яеї Кусама склалися досить міцні відносини. Спочатку бренд допоміг їй організувати виставку в лондонському музеї Tate Modern, а потім запросив її створити лінію одягу та аксесуарів для Louis Vuitton.

Як пише Vogue, цій колекції вже присвятили спеціальний iPhone-додаток, а тепер її відправляють в кругосвітню подорож.

10 липня в житловому районі Манхеттена відкрився магазин, оформлений фірмовими червоно-білими "горошками" і "гарбузами" Кусами. Незабаром аналогічні поп-апи з'являться в Гонконгу, Сінгапурі, токійському Dover Street Market, лондонському Selfridges, паризькому Printemps. Купувати іронічні речі з спільної колекції Кусами і Louis Vuitton можна буде до середини жовтня.

Яеі Кусама - відома японська художниця, поетеса і письменниця. У числі її робіт - живопис, колажі, м'які скульптури, перформанси, інсталяції. У проектах японки критики бачать риси фемінізму, мінімалізму, сюрреалізму, ар брют, поп-арту і абстрактного експресіонізму. В них простежується автобіографічне, психологічне і сексуальне утримання. Сама Кусама описує себе як "нав'язливого художника". Жінка страждає психічними захворюваннями. У 2008 році на аукціоні Christie's її робота була продана за $5,1 млн., що є рекордною сумою для полотна жінки-митця,  яка жива.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини