Сьогодні, 8 грудня, київське "Динамо" з "Ференцварош" із Будапешта зустрінуться в матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів: на кону буде стояти єврокубкова весна. Час і канали трансляції дивіться в кінці анонсу.
Турнірний стан
"Динамо" і "Ференцварош" є аутсайдерами групи. Команди Мірчі Луческу (нинішній тренер киян) і Сергія Реброва (екстренер і гравець киян, нинішній наставник "Ференцвароша") за п'ять ігор набрали лише одне очко, розписавши нічию 2:2 в очній зустрічі в Будапешті.
Сьогоднішні суперники будуть боротися за право зіграти навесні в плей-офф Ліги Європи, який пройде навесні. "Динамо" поки лідирує за різницею забитих-пропущених і нічиєї в грі з "Ференцварош" буде досить для єврокубкової весни.
Читайте також: Футбол. Відбулося жеребкування кваліфікації до чемпіонату світу: з ким зіграє Україна
Форма команд
Суперники мають ідентичні результати в останніх п'яти матчах: три перемоги і дві поразки. Перед сьогоднішньою грою "Динамо" перемогло "Маріуполь" (1:2), а "Ференцварош" – "Діошдьйор" (1:3). Обидва клуби є лідерами своїх національних чемпіонатів.
Втрати
За даними пресслужби УЄФА, у "Динамо" в лазареті знаходяться Віталій Буяльский, Міккель Дуелунд, Володимир Костевич та Олександр Тимчик. У "Ференцвароша" – під питанням участь Ельдара Чівіча.
О котрій і де дивитися матч онлайн
Матч Ліги чемпіонів "Динамо" – "Ференцварош" відбудеться в середу 8 грудня о 22:00. Дивитися онлайн трансляцію матчу можна буде на каналі Футбол 1, платформах MEGOGO і Oll.Tv, а також – в онлайн-кіонтеатрі Sweet.tv.
- "Динамо" в цьому сезоні ЛЧ двічі програло "Барселоні" (2:1, 0:4) і "Ювентусу" (0:2, 3:0). Єдина нічия була з "Ференцварош" (2:2).
- В ЛЧ грає і інший український клуб – донецький "Шахтар". Донеччани посідають друге місце в групі після сенсаційних перемог над "Реалом" (2:3, 2:0), нічиєї з "Інтером" (0:0) і розгромних поразок від "Боруссії" Менхенгладбах (0:6, 4:0) .
Дивіться також: Футбол. Український форвард забив три голи за три хвилини – відео
Аудіо-трансляція – Подкасти UA Футбол/YouTube
Комментарі