Зі своєї штрафної площадки Роналду зробив ривок в чужу штрафну, завершивши атаку ударом в штангу

Нападник "Реала" Кріштіану Роналду в мадридському дербі з "Атлетіко" відзначився не тільки забитим голом, але й вражаючим забігом на 78-й хвилині, коли пробіг майже стометрівку за десять секунд.

Зі своєї штрафної площадки Роналду зробив ривок в чужу штрафну, завершивши атаку ударом в штангу. Португалець пробіг 96 метрів за 9,85 секунди і сталося це на 78-й хвилині гри. Причому біг він в бутсах і по траві, а не на легкоатлетичній доріжці в спеціальних "шиповках".

До речі, "Реал" виграв з рахунком 2:0, Роналду забив зі штрафного, запустив м'яч у ворота зі швидкістю 180 км/год.

Відео: Youtube.com