Українська тенісистка Даяна Ястремська обіграла 129 номер світового рейтингу Фанні Штоллар з Угорщини

Українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла в стартовому поєдинку турніру серії WTA International в Гонконзі. Про це повідомляє прес-служба змагань.

У матчі першого кола вона обіграла 129 номер світового рейтингу Фанні Штоллар з Угорщини - 6:4, 6:4. Для цього їй потрібен був 1 година і 31 хвилина. Тенісистки раніше не зустрічалися на корті.

У другому раунді Ястремська зустрінеться з переможницею матчу Олександрою Крунич (Сербія) - Сайсай Чжен (Китай).

Крім Ястремськоъ на турнірі в Гонконзі також змагатимуться  Еліна Світолина, а Леся Цуренко знялася зі змагань через травму.

4 серпня друга ракетка України і 26-а ракетка світу Леся Цуренко в поєдинку 1/8 фіналу тенісного турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату США US Open вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал, однак залишила турнір Великого шолома, програла 19-й ракетці світу Наомі Осаці.