Українські футболісти забили три голи в першому таймі без відповіді

Збірна України провела розгромний товариський матч зі збірною Албанії. Підопічні Андрія Шевченка виграли з рахунком 4:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Рахунок у грі відкрив Євген Коноплянка. Продовжив справу Андрій Ярмоленко, на рахунку якого два забитих голи в ворота албанців.

У другому таймі, на 89-й хвилині Емануеле Ндой забив гол престижу, але практично відразу після цього дубль оформив Євген Коноплянка, який відновив перевагу України в три м'ячі і переконливу перемогу.

Гра відбулася 3 червня в місті Евіан-ле-Бен (Франція) на стадіоні Каміль Фурньє.

Україна - 4:1 - Албанія

Україна: Лунін - Бутко (Караваєв, 82), Бурда, Кривцов, Соболь - Малиновський (Сидорчук, 71), Зінченко (Коваленко, 71), Марлос (Шапаренко, 57) - Ярмоленко, Коноплянка - Бесєдін (Селезньов, 46).

Голи: Ндой, 88 - Коноплянка, 30, 90, Ярмоленко, 36, 45 + 1.

Албанія: Беріша - Хісай, Маврай, Джімсіті, Веселі - Лілай (Аджеті, 65) - Роші (Мемолла, 46), Рамадані (Квака, 26), Ндой, Леньяні (Балай, 46) - Манай (Цікаллеші, 57).

Попередження: Бурда.

31 травня в швейцарській Женеві відбувся товариський матч Україна-Марокко. Рахунок у грі так і не був відкритий. Матч визнано одним з найбільш нудних.