RU

У Києві на матчі "Динамо" - "Дніпро" сталася тиснява, - очевидець видео

19.03.2012, 12:58
7e52b447967f994c31dae55b16d977df.jpg
На минулих вихідних тисячі уболівальників не змогли вчасно потрапити на матч "Динамо" - "Дніпро" на НСК "Олімпійський" через технічні проблеми.

У своєму блозі на Корреспондент.net головний редактор тижневика Корреспондент Віталій Сич, який був присутній при інциденті, описав події так: "Сходили на футбол за 750 грн. На новий стадіон світового рівня. Квитки по 250 грн. на трьох. У дочки істерика - її трохи не задавили, дружину притиснули до воріт, ледь не розмазали. Почувши про складнощі з попаданням на стадіон, прийшли за 50 хвилин до матчу. Простояли 40 хвилин на північному вході, тому, що з боку кас Палацу спорту".

"Натовп з тисяч 10 не рухалася зовсім. Турнікети пропускали по одній людині в хвилину. Почалася тиснява. Люди виламали ворота. Всі кинулися в простір, що звільнився. Замість того, щоб пустити людей всередину й послабити тиск, ОМОН почав виштовхувати всіх назад. Вибратися було неможливо. Людей почали притискати до грат. Чоловіки піднімали дітей над головами. Всі кричали, істерика. Дружину притиснули до воріт, я висмикнув її та дочку в метрову "кишеню" без людей, яка утворився за відкритими воротами ", - розповів він.

Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини