RU

Ліга Європи. Донецький "Шахтар" переміг тель-авівського "Маккабі" 2:0 – відео голів видео

19.02.2021, 07:52
Шахтер перед матчем (скриншот с видео)

Вчора ввечері український "Шахтар" переграв ізраїльський "Маккабі" в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи, розгромивши їх з рахунком 2:0. Гра проходила на виїзді в Тель-Авіві.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Рахунок "гірників" першим відкрив Алан Патрік на 31-й хвилині матчу. Другий гол у ворота ізраїльтян вкотив бразилець Тете на останніх секундах матчу в доданий арбітром час 90+2 хвилини.

У матчі-відповіді "Шахтар" прийматиме Маккабі в Києві на НСК "Олімпійський" 25 лютого.

Дивіться також: Донецький "Шахтар" розгромив київське "Динамо" з рахунком 3:0 – відео гри