Вчора київське "Динамо" в стартовому матчі групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 0:2 програло туринському "Ювентусу". Обидва голи у складі італійської команди забив Альваро Мората.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На перерву суперники пішли за рахунку 0:0, хоча забійну можливість відзначитися на початку поєдинку упустив легенда італійського клубу Джорджо К'єлліні. Він не зміг переправити м'яч головою в порожні ворота після помилки на виході голкіпера Георгія Бущана.

Але вже на першій хвилині другого тайму забив Альваро Мората. Бущан відбив перед собою, а іспанський форвард виявився спритнішим за всіх у штрафному і з близької відстані переправив м'яч в сітку 0:1.

"Динамо" в другій половині тайму притиснуло противника до воріт, але гострих моментів так і не створило. А вже на 84-й Мората оформив дубль. Іспанець вибіг з-за спини юного Іллі Забарного і в упор пробив головою. М'яч пролетів між ніг Бущана і опинився в сітці. 0:2.

"Динамо" не змогло виграти в першому для себе за п'ять років матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Це також стало першою поразкою київського клубу в офіційних іграх під керівництвом Мірчі Луческу.

У паралельному поєдинку групи "Барселона" розгромила угорський "Ференцварош" (5:1), який, до слова, очолює екстренер "Динамо" Сергій Ребров. Таким чином каталонці лідирують в турнірній таблиці після першого туру, на другому місці – "Ювентус", на третьому – "Динамо", на останньому – "Ференцварош".

• На шляху до групового етапу ЛЧ "Динамо" обіграло нідерландський "АЗ Алкмаар" та бельгійський "Гент".
  • У групі G Ліги чемпіонів кияни зіграють з "Ювентусом", "Барселоною" та "Ференцварошем".