RU

"Краснодар" звинувачує гравця "Дніпра" у зриві матчу: відео видео

11.02.2013, 10:49
c5c2f6d89a0a4fcaf5b3f8432e42d77a.jpg
Футбольний клуб "Краснодар" виступив із заявою з приводу події в товариському матчі з "Дніпром", який не дограли через бійки гравців. Винуватцем ситуації росіяни вважають капітана "Дніпра" Руслана Ротаня.

"У тому, що матч залишився не дограний, винні двоє. Меншою мірою іспанський суддя Карранка, чия низька кваліфікація (або елементарне боягузтво) залишили безкарними численні прояви грубості і відвертого хамства з боку 29-го номера "Дніпра". Дістань суддя хоч разок з кишені жовту картку і покажи її Ротаню, дивись, той би і заспокоївся. Але цього не сталося. Більшою мірою у зриві матчу винен, звичайно ж, дніпропетровський опорник Ротань, який люто злюбив Марсіо. Видимо за те, що той раз за разом випереджав його і залишав без м'яча. Із вуст капітана "Дніпра" на адресу португальця лилася відкрита лайка, на яку арбітр, який не знав російської, природно, уваги не звертав. Потім 29-й номер "синіх" став відкрито закликати своїх партнерів грубо грати проти 26-го номера "зелених", але ті, на щастя, до цих закликів залишалися глухими. І тоді Ротань взявся за справу сам - взявся чіпляти і лупити по ногах усіх суперників, до кого міг дотягнутися", - йдеться в повідомленні.

"Суддя вже поглядав на секундомір, готовий відправити команди на перерву, коли Ротань в черговий раз відверто рубонув ззаду Марсіо, а потім ще й стрибнув вперед ногами в Комана. Паралельно Селезньов від душі садонув Вандерсона, і суддя нарешті дістав з кишені "гірчичник", але було вже пізно - гравці обох команд почали штовхатися, через бровку висипали запасні. Колотнеча стихла досить швидко, на щастя, так і не перетворившись на щось більш серйозне."Краснодар" висловив бажання продовжити гру, але представники "Дніпра" були категорично проти цього. У результаті матч так і перервався - за нічийного рахунку 0:0. Який, виходячи їх перебігу гри, звичайно ж, цілком влаштовував українську сторону", - підкреслили в "Краснодарі".

Комментарі

Останні новини