Віталій Кличко відправив свого суперника не тільки у нокаут, але й у тривалу відпустку. Одланьер Соліс з рингу "Lanxess Arena" відправився відразу в шпиталь, де кубинцю, за словами його команди, діагностували серйозну травму коліна

Віталій Кличко відправив свого суперника не тільки у нокаут, але й в тривалу відпустку. Одланьєр Соліс з рингу "Lanxess Arena" відправився відразу в шпиталь, де кубинцю, за словами його команди, діагностували серйозну травму коліна. Хоч у таборі українця з цього приводу зовсім інші думки. "Я кажу правду, якщо брешу, провалитися мені тут на цьому місці. У мого підопічного насправді серйозна травма ноги, це або перелом, або розрив зв'язок. Точно ще не знаю. Успіхів братам Кличкам з Девідом Хеєм, та іншими суперниками, яких ці хлопці ще поб'ють. Тепер вони можуть перемогти кого завгодно, адже мій підопічний йде на відпочинок щонайменше на рік", - сказав менеджер Одланьєра Соліса Ахмет Онер.

"Досить дешеві виправдання. Тепер все бачимо, що це за суперник і що собою представляє його команда. Адже очевидно, що це був чистий нокаут, на повторі це чітко видно. Соліс втратив рівновагу саме після удару, а коли падав, пошкодив ногу. Саме цей удар змусив рефері припинити бій. А ось містер Онер все подає в іншому світлі, так неначе Соліс не зміг продовжувати саме через травму коліна", - каже менеджер Віталія Кличко Бернд Бенте. Незважаючи на всі словесні перестрілки, факт залишається фактом - Віталій Кличко у шостий раз захистив титул за версією WBC.

Відео надано "24 каналом"

Віталій Кличко: біографія та добірка новин>>>

Бокс: добірка новин>>>


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне