Загальною площею в 51 тис. кв. м, фан-зона вміщує 70 тисяч уболівальників, а в дні проведення матчів - до 90 тис. У фан-зоні встановлять сцену з великим екраном, а також 5 додаткових екранів, які дадуть змогу дивитися матчі з будь-якого кута

У Києві офіційна фан-зона Євро-2012 буде розташована у центральній частині міста - на Майдані незалежності і вулиці Хрещатик. Загальною площею у 51 тис. кв. м, вона зможе вмістити 70 тисяч уболівальників, а в дні проведення матчів - до 90 тис. У фан-зоні встановлять сцену з великим екраном (12х16 м), а також 5 додаткових екранів (9х12 м), які дадуть змогу дивитися матчі з будь-якого кута. Про це повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012".

На території буде магазин для продажу ліцензованої продукції, місця для закладів громадського харчування, адміністративно-технічні приміщення, пункти медичної допомоги і приміщення служби безпеки. Тут впорядять санітарно-технічні зони, встановлять 200 туалетів, а так само контейнери для сміття. Фан-зона матиме 6 загальних входів і 13 евакуаційних виходів. Охорона буде здійснюватися цілодобово.

Відео - youtube.com

Євро-2012: добірка новин>>>


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне