RU

Футбол. "Зоря" поступилася "Бразі" в останньому матчі Ліги Європи 0:2 – відео видео

11.12.2020, 07:53
Второй тайм матча Заря - Брага (скриншот с видео)

10 груденя в заключному шостому турі Ліги Європи луганська "Зоря" програла "Бразі" з Португалії, подарувавши господарям поля два очки – зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь португальців.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Перший тайм закінчився внічию, хоча гострі моменти спостерігалися з боку обох команд.

Перше очко "Бразі" приніс автогол захисника луганчан Абу Ханна – той забив м'яч у власні ворота на 61-й хвилині. Через вісім хвилин відзначився португалець Рікарду Орта, принісши своїй команді друге очко.

За підсумками матчу "Зоря" залишилася в групі G на третьому місці з шістьма очками. Перше місце зайняв англійський "Лестер Сіті", друге – "Брага": у обох команд по 13 очок. Замикає групу грецький "АЕК", у нього три очки.

Дивіться також: Український форвард забив три голи за три хвилини – відео